Nie czas umierać już nie w kwietniu. Znamy nową datę premiery!

To było nie do uniknięcia! Nie czas umierać pierwotnie, miało ukazać się w kwietniu, ale niestety film otrzymamy dopiero na jesień 2021 roku!

Oficjalne konto James Bond na Twitterze poinformowało fanów, że film jednak trafi do kin w drugiej połowie tego roku, a dokładniej 8 października. Patrząc na sytuację, w której dalej jesteśmy, było to nie do uniknięcia. Miejmy jednak nadzieję, że na jesień kina zostaną ponownie otwarte i będziemy mieli szansę obejrzeć wszystkie przesunięte produkcje.

Zobacz również: Ogłoszono nowy serial dokumentalny o bohaterach Marvela!

Tym razem James będzie cieszył się spokojną emeryturą i cudownym życiem na Jamajce. Jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego z prośbą o pomoc. Misja ocalenia porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i naprowadza agenta 007 na trop nowego złoczyńcy, dysponującego niezwykle niebezpieczną i zaawansowaną technologią.

Nie czas umierać zobaczymy po raz piąty i ostatni w roli Jamesa Bonda Daniela Craiga, a także Ramiego Maleka, Lashanę Lynch, Leę Seydoux, Anę de Armas, Christopha Waltza, Naomi Harris czy Ralpha Fiennesa.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Nie czas umierać

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?