Ogłoszono nowy serial dokumentalny o bohaterach Marvela!

Uniwersum Marvela, jest jednym z najbardziej eksplorowanych popkulturowych światów ostatnich czasów. Disney postanowił stworzyć serial, który skupi się na powstaniu słynnych superbohaterów.

Kilka dni temu ogłoszono nowy serial dokumentalny Marvel’s Behind the Mask. Produkcję poświęcono genezie mocy superbohaterów uniwersum Marvela. Tajemnicze tożsamości tych niezwykłych person, stanowiły zawsze ważną rolę w ich historiach. To jak ich zwykłe życia przenikały się z tymi wiedzionymi przez ich alter ega. Każdy widz i fan Marvela marzył, żeby też takie życia wieść.  W dokumencie pojawią się scenarzyści i autorzy rysunków, twórcy takich postaci jak Czarna Pantera, Miles Morales, Ms. Marvel, Luke Cage, the X-Men, Kapitan Marvel i wielu innych bohaterów Marvel Universe. Przedstawiony zostanie także wpływ Marvela na popkulturę i różne media.

Dokument wyreżyseruje Michael Jacobs. Produkcja ukaże się na Disney+.

Zobacz również: Kevin Feige nie daje żadnej gwarancji co do kinowych premier Marvela

fot. materiały prasowe


Źródło: marvel.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Czarna Pantera

Stały współpracownik

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?