Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej u boku Dwayne'a Johnsona. Oleksandr Usyk dołącza do obsady filmu The Smashing Machine

Autor: Marek Wasiński
26 maja 2024
Niekwestionowany mistrz świata wagi ciężkiej u boku Dwayne'a Johnsona. Oleksandr Usyk dołącza do obsady filmu The Smashing Machine

Obsada nadchodzącego filmu studia A24 The Smashing Machine powiększyła się właśnie o bardzo nieoczekiwaną postać. Do produkcji z Dwaynem Johnsonem w roli głównej dołączył bowiem mistrz wagi ciężkiej Oleksandr Usyk.

Usyk dołączy do gwiazdorskiej obsady, która obejmuje Dwayna Johnsona i Emily Blunt, w biografii napisanej i wyreżyserowanej przez Benny'ego Safdie. Projekt opowiada historię życia legendarnego zawodnika MMA Marka Kerra. Na razie nie ma dostępnych innych informacji dotyczących obsady.

Usyk ma za sobą najlepszy okres w swojej karierze bokserskiej. W ubiegły weekend pokonał Tysona Fury'ego, stając się nowo koronowanym niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej. Jako zawodowy bokser, Usyk ma na swoim koncie rekord 22-0.

Co wiemy o The Smashing Machine

W grudniu 2023 roku A24 ogłosiło, że Johnson i Safdie współpracują przy The Smashing Machine. Oprócz reżyserii filmu, Safdie — znany z pracy przy takich tytułach jak Good Time (2017) i Nieoszlifowane diamenty (2019) wraz ze swoim bratem Joshem Safdie — napisał także scenariusz do biograficznej produkcji.

W głównej roli występuje Dwayne Johnson.Niedawno widzieliśmy jego intensywne treningi do roli oraz niesamowitą metamorfozę jaką przeszedł. W filmie ma bowiem zaprezentować poświęcenie i ciężką pracę dwukrotnego mistrza turniejowego UFC w wadze ciężkiej Marka Kerra. 

The Smashing Machine to dramat biograficzny oparty na historii Marka Kerra, legendarnego zawodnika MMA z czasów, gdy UFC nie miało żadnych ograniczeń, a zawodnik był u szczytu swojej kariery. Produkcja przedstawi nam jak bohater walczy z uzależnieniem, sukcesem w ringu, miłością i przyjaźnią w roku 2000.

Więcej o Dwaynie Johnsonie na Movies Room:

Mark Kerr to były zapaśnik i zawodnik mieszanych sztuk walki. Był wcześniej bohaterem dokumentu HBO z 2003 roku, który również nosił tytuł The Smashing Machine. Jego rekord w ringu UFC to 15-11-1. Oprócz tego przez trzy lata z rzędu zdobywał złoto na mistrzostwach świata ADCC, a wcześniej także w rozgrywkach uniwersyteckich.

Data premiery The Smashing Machine nie została jeszcze ogłoszona przez A24.

Źródło: Coming Soon / ilustracja wprowadzająca: materiały prasowe

Marek Wasiński

Dziennikarz

Miłośnik filmów, kultury japońskiej, Marvela i wszelkiej maści science-fiction. Autor bloga Z innego świata.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.