Nocny Konwój – kryminał z Omarem Sy trafi do polskich kin

Francuski kryminał Nocny Konwój z Omarem Sy (Lupin) w roli głównej trafi do polskich kin. Aktor razem z Virgine Efirą wcielą się w nieustraszoną parę policjantów w emocjonującej misji.

Nocny Konwój to adaptacja powieści Hugo Borisa. Film przedstawi historię trójki policjantów, którzy otrzymują zadanie wymagające od nich rozwiązania trudnego moralnego dylematu.

Opis filmu Nocny Konwój:

Virginie, Erik i Aristide to trójka policjantów, którzy na co dzień stawiają czoła przestępstwom i przemocy paryskich ulic. Pewnej nocy stróże prawa otrzymują nietypowe zadanie – mają eskortować nielegalnego imigranta na lotnisko, skąd zostanie deportowany do swojej ojczyzny.  Po drodze Virginie odkrywa, że więzień zostanie poddany karze śmierci po powrocie do swojego kraju. Moralny dylemat sprawia, że policjantka zaczyna kwestionować swoją misję.

Zobacz również: Najlepsze filmy o ucieczce z więzienia | TOP 10

omar sy nocny konwój

Tournage POLICE

Obsada i twórcy:

Za reżyserię odpowiada Anne Fontaine (Coco Chanel, Niewinne, Idealne matki). Scenariusz przygotowała Claire Barré. W obsadzie filmu zobaczymy takich aktórów i aktorki jak: Omar Sy, Virginie Efira, Grégory Gadebois, Payman Maadi i Elisa Lasowski.

Kiedy premiera?

Film będzie w polskich kinach od 19 marca 2021 roku. Za dystrybucję odpowiada firma Kino Świat.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?