Nowi mutanci – projekt będzie trzymał się oryginalnego zamysłu

Wydawało się, że koleje losu związane z tym filmem sprawiają, że jest to sprawa stracona, a tymczasem pojawiły się następne świetne wieści dla tych, którzy nań czekają.

Nowi mutanci co rusz wpadali w kolejne mielizny. Najpierw producenci regularnie przesuwali premierę filmu poprzez zarządzanie dokrętek ze względu na niezadowolenie z efektów. Następnie doszło przejęcie Foxa przez Disneya, które z kolei kompletnie zablokowało na pewien czas tę kwestię. Od pewnego czasu krąży coraz więcej doniesień na temat powstania produkcji pomimo zmiany właściciela. Jak się okazuje, Disney nie tylko nie będzie stawał na drodze twórcom, ale Josh Boone może tworzyć projekt w niemal tym samym duchu, co w przypadku wcześniejszych planów. „Niemal”, bo z oczywistych względów wycięte zostaną pierwotnie zamieszczone nawiązania do filmowego uniwersum X-Men, które zostało oficjalnie zamknięte Mroczną Phoenix.

Zobacz również: Nowi mutanci dostali „błogosławieństwo” od Marvel Studios?

Nowi mutanci opowiadać będą o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

Obsada: Anya Taylor-Joy jako Magik, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot, Charlie Heaton jako Cannonball, Blu Hunt jako Moonstar i Alice Braga w roli Cecilii Reyes.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?