Patryk Vega organizuje internetowe śledztwo w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

Patryk Vega na swoich kanałach w serwisach społecznościowych opublikował nagranie zwiastujące jego nowy projekt. Reżyser zajmie się rozwikłaniem zagadki śmierci Magdaleny Żuk.

Śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk zostało przedłużone do 30 czerwca 2021 roku. Sprawą postanowił zająć się Patryk Vega. Reżyser opublikował nagranie, w którym mówi:

Stwórzmy największe śledztwo internautów w historii naszego kraju. Przeprowadźmy dochodzenie na dwóch kontynentach. Poskładajmy w całość dowody dotyczące jej śmierci, które zbierzemy w Egipcie i w Polsce. Jeśli masz jakąś informację, która może pomóc w rozwikłaniu śmierci Magdy, napisz do mnie na ten email: prawda_o_magdalenie_zuk@protonmail.com

Zobacz również: Profil – zwiastun thrillera Timura Bekmambetova


Źródło: Patryk Vega YouTube / Ilustracja wprowadzenia: YouTube screenshot

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?