Profil – zwiastun thrillera Timura Bekmambetova

Profil to nowy film Timura Bekmambetova. Opowie o Amy, czyli brytyjskiej dziennikarce, która usiłuje ujawnić osobę rekrutującą terrorystów do ISIS. W sieci właśnie pojawił się zwiastun.

Główna bohaterka, Amy (Valene Kane), podaje się za muzułmankę i za pomocą mediów społecznościowych nawiązuje relację z Bielem (Shazad Latif), czyli należącym do ISIS mężczyzną. Wraz z poznawaniem siebie nawzajem, między parą rodzi się uczucie.

Za scenariusz odpowiadają Timur Bekmambetov, Britt Poulton i Olga Kharina. Scenariusz powstał na podstawie reportażu Dżihadystka. Relacja z wnętrza komórki rekrutacyjnej Państwa Islamskiego Anny Erelle.

Zobacz również: The Circle – USA – zwiastun 2. sezonu programu Netflixa

Profil zadebiutował na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, gdzie otrzymał Nagrodę Publiczności. Został zrealizowany za pomocą techniki Screenlife, co oznacza, że rejestrowany był obraz wyświetlany na ekranie komputera.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: YouTube screenshot

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?