Paweł Domagała i piosenka Milcz promują film Na chwilę, na zawsze

Teledysk do singla Milcz promuje polski film romantyczny Na chwilę, na zawsze w reżyserii Piotra Trzaskalskiego. Utwór wykonuje gwiazdor filmu Paweł Domagała.

Filmem Na chwilę, na zawsze Paweł Domagała po raz pierwszy w karierze debiutuje w podwójnej roli: aktora i scenarzysty. Artysta jest też pomysłodawcą fabuły i współscenarzystą razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską. W filmie pojawi się również ścieżka dźwiękowa zawierająca autorskie piosenki Pawła Domagały oraz covery światowych przebojów.

Obsada filmu:

 Pawła Domagałę zobaczymy na ekranie, obok Martyny Byczkowskiej, znanej z brawurowej roli w serialu Netfliksa „W głębi lasu„, oraz m.in. Olafa Lubaszenki, Kingi Preis czy Ireneusza Czopa. Usłyszymy go także w promującej film piosence „Milcz”, do której teledysk opublikował dziś, w dniu swoich urodzin.

martyna byczkowska w teledysku milcz promującym film na chwilę na zawsze

fot. kadr z teledysku „Milcz” Pawła Domagały

Opis filmu Na chwilę, na zawsze:

Pola (Martyna Byczkowska) jest u szczytu popularności – w wieku zaledwie 22 lat wypełnia sale na swoich koncertach i odnosi ogromne sukcesy w branży muzycznej. Pewnego dnia, po jednym ze swoich występów, dziewczyna pod wpływem alkoholu doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menadżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, gdzie piosenkarka zostaje zmuszona do pracy społecznej. Wkrótce poznaje tam Borysa (Paweł Domagała) – charyzmatycznego instruktora, słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. On również był kiedyś popularnym muzykiem, ale wpadł w pułapki wczesnej sławy. Mimo początkowej nieufności, para zbliża się do siebie dzięki wspólnej muzycznej pasji. Niestety na drodze rodzącego się uczucia stają skrywane tajemnice z przeszłości Borysa i wisząca na włosku kariera Poli. Czy dla dwójki osób, które tak wiele dzieli, jest szansa na szczęście i prawdziwą miłość?

To film, w którym główną rolę grają uczucia. Jest pełen muzyki i wzruszających scen, ale przede wszystkim niesie ważne dla mnie osobiście przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win. – Paweł Domagała, grający Borysa

Martyna Byczkowska

Fot. Robert Pałka

Kiedy premiera?

W informacji prasowej pojawia się lakoniczny zwrot: „Wkrótce w kinach”. Ze względu na obostrzenia oraz zamknięcie kin w Polsce dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Za dystrybucję odpowiada firma Kino Świat.


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. Robert Pałka

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?