Advertisement
Advertisement

Petycja o usunięcie Amber Heard z obsady filmu Aquaman 2 przybiera na sile

Trochę ponad dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, iż petycja o usunięcie Amber Heard z obsady Aquamana 2 znajdująca się w serwisie change.org ma już blisko milionowe poparcie. Od tamtej chwili aż do teraz ponad pół miliona sygnatariuszy dołączyło do swoistego ruchu oporu.

Spór trwa i nie cichnie, a do fanów docierają kolejne informacje. Między innymi ta o oficjalnym potwierdzeniu, że Johnny’ego Deppa w roli Grindelwalda zastąpi Mads Mikkelsen. Decyzja Warner Bros. wywołała wstrząs w świecie filmu, a społeczność odpowiedziała bardzo agresywnie. Po przegranym procesie o zniesławienie z The Sun, który to nazwał aktora „żonobijcą”, Johnny Depp uszanował prośbę studia o opuszczenie obsady, fani zaś nie do końca.

Do tej pory petycja o usunięcie Amber Heard z roli Mary w Aquamanie 2 zebrała już 1 599 442 podpisy.

Ponieważ Amber Heard udowodniono przemoc domową i jest z niej znana, Warner Brothers i DC Entertainment powinni, i muszą, usunąć Heard ze swojego projektu filmowego Aquaman 2. Nie wolno im ignorować cierpienia ofiar Heard i nie wolno im tolerować przemocy domowej – podaje w swojej petycji Jeanne Larson.

Zobacz również: Jason Momoa robi niespodziankę choremu na raka fanowi Aquamana

Petycja o usunięcie Amber Heard z obsady filmu Aquaman 2 przybiera na sile

fot. change.com

Jak podkreśla twórczyni wniosku, Amber Heard sprawiła, że kariera Johnny’ego Deppa w Hollywood została zrujnowana. Ponadto to Amber powinna cierpieć za krzywdy, jakie wyrządziła byłemu mężowi. Przemoc domowa, w tym psychiczne znęcanie się, bicie, a wreszcie uszkodzenie ciała (dokładnie palca) poprzez rozbicie butelki, nie może zostać pominięta przez władze WB.

Zobacz również: Amber Heard pewna powrotu jako Mera w Aquaman 2. Aktorka komentuje internetowe petycje

Petycja o przywrócenie Johnny'ego Deppa do roli Jacka Sparrowa

fot. change.org

Wprawdzie nie ma szans, aby aktor mógł wrócić do Wizarding World i ponownie zagrać w Fantastycznych zwierzętach, lecz może jeszcze wcisnąć się do Piratów z Karaibów. A przynajmniej na to liczą twórcy petycji o przywrócenie Johnny’ego Deppa do serii Piraci z Karaibów. Ta jednak powolnie rośnie w siłę, a praktycznie stoi w miejscu oscylując wokół 340-tysięcznego poparcia.


Źródło: change.org / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Aquaman

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?