Piraci z Karaibów mogą dostać reboot!

Tej informacji raczej mało kto się spodziewał. Wszystko wskazuje na to, że kasowa seria Piratów z Karaibów otrzyma reset. A przynajmniej Disney robi poważne plany w tym kierunku.

Wiemy na pewno, że nad powodzeniem czuwać będzie niezmiennie Jerry Bruckheimer. Bardzo możliwe, że nad scenariuszem popracują  Rhett Reese i Paul Wernick. Panowie od Deadpoola przeprowadzali już bowiem rozmowy z Disneyem. Nie wiadomo, czy w takim wypadku powróci stanowiący ikonę oryginalnej serii Johnny Depp.

Piraci z Karaibów

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Kolejna produkcja może dołączyć do mini-seriali o Lokim i Scarlet Witch!

Same plany stworzenia reboota z pewnością mają swoje uzasadnienie. Włodarze studia Myszki Miki po prostu musieli dostrzec, że seria zaczyna gonić własny ogon. Przypadek Zemsty Salazara aż nadto  tę sytuację podkreślił – produkcja poniosła klęskę zarówno pod względem artystycznym, jak i komercyjnym.

Chcielibyście nowej wersji Piratów z Karaibów?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?