Plotkara – pierwsze informacje na temat nowej wersji od HBO Max

Popularny serial powróci na antenę, ale fani, którzy liczyli na powrót swoich ukochanych postaci, mogą się nieco rozczarować.

W trakcie letnich wojaży Television Critics Association pełniący funkcję producenta wykonawczego serialu Josh Schwartz zdradził, że  będzie nie tyle  Plotkara rebootem, co kontynuacją wcześniejszych wydarzeń. Nie będzie zatem nowych aktorek, które wcielą się w Serenę czy Blair. Dodał jednak, że dotarli do wszystkich aktorów z wcześniejszej obsady i każdy powrót będzie mile widziany. Z drugiej strony jednak twórcy nie będą w żaden sposób uzależniać scenariusza od potencjalnej „starej gwardii”. Póki co niemal pewne jest, że Leighton Mesteer nie pojawi się ponownie na planie, jako że już wcześniej wypowiadała się, że nigdy nie powróci na łono produkcji.

Plotkara

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Opowieść podręcznej – 4. sezon oficjalnie zapowiedziany!

Nowa Plotkara w swoich 10 epizodach skupiać się będzie na grupie dziewczyn z Manhattanu. Fabuła ma być skoncentrowana na tym, w jaki sposób social media i sam Nowy Jork zmienił się przez te kilka lat. Serial pojawi się na HBO Max w 2020 roku.

Źródło: Digital Spy / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Plotkara

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?