Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Puchatek: Puchatek: Krew i miód 2 jak Terminator 2 sequelem idealnym? Recenzje mówią same za siebie!

Autor: Mikołaj Lipkowski
27 marca 2024
Puchatek: Puchatek: Krew i miód 2 jak Terminator 2 sequelem idealnym? Recenzje mówią same za siebie!

Pojawiły się pierwsze recenzje filmu Puchatek: Krew i miód 2. W przeciwieństwie do pierwszej części - są one zaskakująco dobre! Ba, druga część zebrała 100% na Rotten Tomatoes!

Puchatek: Krew i miód 2 to prawdopodobnie najlepszy horror jaki będzie nam dane oglądać w tym roku. Kontynuacja slashera zadebiutowała za wielką wodą już wczoraj i otrzymała pierwsze opinie, które są wyjątkowe. Naprawdę. 

Puchatek: Krew i miód 2 jak Terminator 2?

Jak dobrze wiemy - pierwszy Puchatek: Krew i miód był ściekiem totalnym i wygrał tegoroczne Złote maliny. Najgorszy film ubiegłego roku, z racji na kontrowersyjny temat, zyskał wysokie noty w box-office, więc otrzymał kontynuacje. Okazuje się, że kontynuacja jest wybitna, niczym Terminator 2: Dzień sądu czy Ojciec Chrzestny 2. Najnowsza produkcja zdobyła 100% pozytywnych ocen od krytyków i 78% pozytywnych ocen od widzów na Rotten Tomatoes.

Więcej o horrorach na Movies Room:

O czym opowie sequel?

Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie, Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty. Wraz z nowymi, przerażającymi kompanami chce zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla niego krew jest słodka jak miód.


Źródło: Rottentomatoes.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.