Reżyserka 365 dni w Hollywood. Stworzy kolejny film erotyczny

Barbara Białowąs, która odpowiada za reżyserię ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej, tym razem zasiądzie za kamerą, aby nakręcić kolejną adaptację powieści. Będzie to ekranizacja pierwszej części serii Vanessy Fewings, The Enthrall Sessions! 

Mimo licznych kontrowersji, ekranizacja książki 365 dni okazała się być sporym sukcesem. W Polsce adaptacja ta stała się hitem kasowym zarabiając ponad 9 milionów dolarów. W wielu innych państwach udało się produkcji trafić do zestawienia top 10 na Netflix. Niemniej jednak film spotkał wielu przeciwników; oprócz bardzo krytycznych recenzji, 90000 osób podpisało się pod petycją usunięcia go z platformy. Mimo to Netflix nie usunął obrazu.

Zobacz również: 365 dni – film wielkim hitem za granicą na Netfliksie!

Tym razem Białowąs będzie reżyserowała pierwszą część serii The Enthrall Sessions. Fabuła powieści opowiada o Mii Lauren, która zaczyna pracę w ekskluzywnym klubie w Los Angeles. Tam dziewczyna staje się sekretarką, Richarda Bootha, zastępcy dyrektora klubu. Dyrektor klubu i równocześnie psychiatra, Cameron Cole zwabił Mię, by uratowała Richarda przed jego obsesją poszukiwania mocnych wrażeń. Psychiatra przygotowuje seksowne scenariusze, aby Richard znalazł sobie kobietę. Plany zaczynają się jednak psuć, kiedy Mia zaczyna kusić Camerona swoją niewinnością. Zaczyna się tworzyć niezwykle niebezpieczny trójkąt miłosny.

Seria The Enthrall Sessions składa się z ośmiu książek, z których ostatnia ukazała się w 2018 roku. Autorka serii książek przyznaje, że jest niezwykle zadowolona z wizji filmu, jaką przedstawiła jej Białowąs.


Źródło: deadline.com, YouTube / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu 365 dni

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?