365 dni – film wielkim hitem za granicą na Netfliksie!

Choć 365 dni jest u nas niezwykle popularne na platformie Netflix, o wiele lepsze opinie zbiera w innych krajach, w których go wyemitowano.

Poza świetną oglądalnością (na Netfliksie regularnie w TOP10), film ma mnóstwo pozytywnych opinii. W głównej mierze koncentrują się one na superlatywach wokół postaci Massimo oraz wyższości adaptacji książki Lipińskiej nad trylogią Greya. Oczywiście znalazły się głosy krytyki krążące wokół chociażby sposobu, w jaki główna bohaterka została porwana przez włoskiego szefa mafii, ale o dziwo są one w mniejszości. Wygląda na to, że zagraniczne wojaże 365 dni już teraz mogą odtrąbić sukces.

Zobacz również: TOP 10 filmów i seriali na Netflix 8 czerwca! 365 dni wracają do pierwszej dziesiątki

Opis: Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Źródło: Twitter, Deadline, Indiewire | Ilustracja główna: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?