Roman Polański i Jerzy Skolimowski stworzą nowy film!

Wkrótce Roman Polański powróci jako reżyser. Stworzy nowy dramat The Palace, którego akcja rozgrywa się w Szwajcarii. Napisze go wspólnie z Jerzym Skolimowskim.

Akcja The Palace rozgrywać się będzie w Sylwestra 1999 roku. Wszystko będzie w dużym hotelu w szwajcarskich Alpach, gdzie skrzyżują się losy dwóch gości. Produkcją filmu zajmie się RAI Cinema. Natomiast producentem będzie Luca Barbareschi, który już współpracował z Polańskim przy Oficerze i szpiegu.

Zobacz również: Polska premiera Wystawionych (Staged) tylko w CANAL+

Skolimowski i Polański nie współpracowali ze sobą od sześćdziesięciu lat! To ich pierwszy, wspólny projekt od 1961 roku, gdy razem stworzyli Nóż w wodzie, który dostał nominacje do Oscara.


Źródło: variety.com, ilustracja wprowadzenia: Fot. Lukasz Szelag/REPORTER

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?