Polska premiera Wystawionych (Staged) tylko w CANAL+

WYSTAWIENI to bardzo na czasie obraz sytuacji, w jakiej znalazła się kultura i rozrywa w związku z pandemią COVID-19.

Dwójka uznanych aktorów (David Tennant i Michael Sheen) kontynuuje przerwane przez lockdown próby do sztuki „Sześć postaci w poszukiwaniu autora” Luigiego Pirandellego w jedynej możliwej formie – wideokonferencji. Tak naprawdę próby są tylko pretekstem do rozwlekłych dyskusji na tematy niekoniecznie związane ze sztuką. David Tennant i Michael Sheen, zarośnięci, nieuczesani, w rozciągniętych t-shirtach i dresach grają lekko podkoloryzowanych karykaturą, znudzonych zamknięciem w domach samych siebie. Nie trzeba dodawać, że próby idą im jak po grudzie. Nie tylko z powodu niespotykanych dotąd okoliczności, ale także, nie ukrywajmy,  egocentryzmu obu panów. Do tego wszystkiego reżyser WYSTAWIONYCH – , Simon Evans, który w serialu również gra samego siebie, próbującego nadal utrzymać kontrolę na produkcją sztuki. W WYSTAWIONYCH zobaczymy też faktycznych członków rodzin głównych bohaterów oraz sporo gościnnych występów gwiazd, jak na przykład pojawiające się w drugim sezonie Whoopie Goldberg czy Judi Dench.

Angielski humor jest oczywistym walorem serialu, ale WYSTAWIENI to prawdziwy popis aktorskich umiejętności Davida Tennanta i Michaela Sheena, którzy jeszcze niedawno wspólnie bawili nas w serialu „Dobry omen”.
Serial został nakręcony głownie przy użyciu wideokonferencji, co skutecznie zaciera granice między fikcją a rzeczywistością.
Oba sezony WYSTAWIONYCH miały swoja premierę w BBC One. Teraz ten uznany serial komediowy można oglądać w Polsce, wyłącznie w CANAL+. 1 maja CANAL+ SERIALE pokaże cały sezon pierwszy, a 2 maja fani będę mogli zobaczyć wszystkie odcinki sezonu drugiego. Start maratonów każdego dnia o 21:00. Oba sezony będzie również można oglądać online na canalplus.com – odpowiednio od 2 i od 3 maja.  

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?