Madame Web przez ostatnie kilka miesięcy zbierało sobie naprawdę pokaźną obsadę, ale teraz przyszła kolej na rozpoczęcie fazy produkcji!
Podczas wywiadu z
Variety, jedna z gwiazd
Madame Web - Sydney Sweeney - wyjawił, że zdjęcia do nadchodzącej produkcji Sony Pictures się rozpoczęły! Nadal nie wiemy, w kogo wcieli się aktorka znana z serialu
Euforia. Wielu fanów spekuluje, że wcieli się ona w Felicię Hardy aka Black Cat, lub Spider-Gwen. Są to jednak tylko domysły i - sądząc po wywiadzie - nieprędko dowiemy w kogo wcieli się Sweeney.
Na ten moment pracuje nad Madame Web. Nie mogę nic powiedzieć na temat mojej postaci, ale jestem bardzo podekscytowana.
W rolę tytułową wcieli się Dakota Johnson (
50 twarzy Greya,
Suspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak:
Jessica Jones czy
Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za nadchodzącego
Morbiusa. Źródła
Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela.
Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Fot. Marvel
Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.