Sam Raimi tłumaczy dlaczego stworzył trylogię Spider-Mana

Wczoraj podczas Reddit AMA promującego The Unholy Sam Raimi udzielił odpowiedzi, dlaczego zdecydował się wyreżyserować oryginalną trylogię Spider-Mana.

Robiąc sobie przerwę od kręcenia Doctor Strange in the Multiverse of Madness, reżyser Sam Raimi dołączył do Evana Spiliotopoulosa na Reddit AMA, aby promować ich nadchodzący horror The Unholy. Podczas gdy czat w większości pozostawał przy temacie, Raimi poświęcił chwilę, aby odpowiedzieć na pytanie dotyczące swojej trylogii Spider-Mana.

Zobacz również: The Suicide Squad – kinowa wersja zwiastuna wyciekła do sieci!

Biorąc pod uwagę, że minęły prawie dwie dekady, odkąd Raimi wyreżyserował Spider-Mana, prawie każdy ważny szczegół zza kulis, który chcielibyśmy wiedzieć o filmie już ujawniono, ale wciąż udało mu się nas zaskoczyć. Szczera odpowiedź na pytanie, co konkretnie przekonało go do stworzenia tych filmów.

Wyreżyserowałem pierwszy film Spider-Mana, ponieważ byłem wielkim fanem genialnej postaci Stana Lee. Peter Parker i Spider-Man byli ważną częścią moich nastoletnich lat. Pomyślałem, że to bardzo wzruszające, jak wiele poświęcił dla innych. Jak ciężko pracował, aby chronić niewinnych ludzi. A przez cały czas musiał opiekować się swoją ciotką May i odrabiać lekcje. Był naprawdę dobrą osobą. Z Postaciami możemy identyfikować się w sposób zrozumiały. Historie bohaterów, takich jak Peter Parker, przypominają nam o tym, do czego jesteśmy zdolni. 

Chociaż będziemy się zastanawiać, jak mógłby wyglądać jego Spider-Man 4, gdyby Sony trzymało się klasycznego Człowieka Pająka, fani powinni być bardziej niż szczęśliwi, wiedząc, że Raimi wkrótce powróci do królestwa filmów komiksowych, kiedy jego kontynuacja Doktora Strange’a, pojawi się w kinach w przyszłym roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Spider-Man

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?