Small World – gwiazda rosyjskiego kina w filmie Patryka Vegi

Small World to będący w trakcie zdjęć nowy film Patryka Vegi, który opowie o procederze międzynarodowego handlu ludźmi. Do obsady filmu dołączył gwiazdor rosyjskiego kina Aleksiej Serebryakov.

Aleksiej Serebryakov to aktor znany z takich hitów rosyjskiego kina jak 9 kompania czy filmów Andrieja Zwiagincewa (Lewiatan) i Aleksieja Bałabanowa (Ładunek 200). Co ciekawe, nie będzie to jego pierwsza współpraca z polskimi filmowcami, gdyż w zeszłym roku pracował na planie thrillera Zimna gra w reżyserii Łukasza Kośmickiego. Informacja o angażu Serebryakova pojawiła się w mediach społecznościowych twórcy Kobiet mafii.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Z Alekseyem Serebryakovem – gwiazdą nominowanego do Oscara filmu „LEWIATAN” – na planie „SMALL WORLD” ? #smallworld #alekseyserebryakov

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

Zobacz również: „Chcę zrobić własnych Avengersów” – Vega planuje film łączący postaci z jego produkcji

Small World  to wielowątkowa i rozegrana na przestrzeni czternastu lat historia traktująca o handlu dziećmi, napisana przez Patryka Vegę i Olafa Olszewskiego. Osią filmu będzie zaginięcie 4-letniej dziewczynki w jednej z polskich wsi.  W fabule śledzić będziemy etapy śledztwa z punktu widzenia: matki, sprawcy, policjanta oraz dziecka. Oprócz Serebryakova, w obsadzie znajdują się Piotr Adamczyk, Julia Wieniawa i Enrique Arce.

 

Zobacz również: Patryk Vega stworzy film o polskich zakonnicach

Według pierwotnych planów reżysera miał trafić do kin w 2018 roku, lecz ostatecznie projekt został wstrzymany. Nowej daty premiery jeszcze oficjalnie nie ogłoszono, lecz znając tempo reżysera można spodziewać się, że będzie to ostatni kwartał 2019 roku.

W ostatnim czasie premierę miały dwa filmy Patryka Vegi. W grudniu 2018 roku na Showmax.com zadebiutowały Plagi Breslau, a pod koniec lutego do kin trafiły Kobiety Mafii 2.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: instagram/patrykvegaofficial

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?