Spider-Man 3 – J.K. Simmons powróci jako Jonah Jameson?

Jedną z większych niespodzianek filmu Spider-Man: Daleko od domu było pojawienie się postaci Jamesona w jednej ze scen po napisach. Ale czy możemy liczyć na kolejny jego występ?

Podczas rozmowy w podcaście Couch Surfing J.K. Simmons – który wsławił się tą rolą w trylogii Sama Raimiego – przyznał, że ma kontrakt na występ w jeszcze jednym filmie o Spider-Manie. Nie wie jednak, w którym. Innymi słowy, równie dobrze możemy się go spodziewać w jeszcze innej produkcji. Ale oczywiście wydarzenia w uniwersum dają nadzieję, że będzie inaczej.

Spider-Man

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: The Umbrella Academy – nowe plakaty promujące 2. sezon

Na stołku reżyserskim najpewniej zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, zgodnie z nową umową Spider-Man pojawi się jeszcze gościnnie w jednym z filmów MCU.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?