Advertisement
Advertisement

Spider-Man 3 – Znamy tytuł i logo trzeciej części!

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, jak się będzie nazywać trzecia część Spider-Mana. Na zweryfikowanym Instagramie spidermanmovie otrzymaliśmy odpowiedź!

Wczoraj trójka głównych bohaterów Spider-Mana, opublikowali na swoich Instagramach trzy różne tytuły najnowszej części przygód Człowieka Pająka. Co się okazało, żaden z nich nie był trafny! Instagramowy profil filmów Spider-Mana dziś opublikował nowy filmik zza kulis, a także zmienił nazwę!

Zobacz również:  WandaVision – Tom Holland wypowiada się na temat serialu!

Tytuł tejże części będzie nosił nazwę Spider-Man: No Way Home. Dla potwierdzenia wiarygodności, oficjalny profil Marvela skomentował ostatni post na tymże profilu.

Spider-Man 3 - Znamy tytuł trzeciej części!

https://www.instagram.com/spidermanmovie/

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU  Spider-Man: No Way Home swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Instagram, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?