Star Trek – kolejna część jednak nie pojawi się w kinach?

Wygląda na to, że studio Paramount nie do końca jest pewne tego, czy Star Trek wejdzie do kin.

W najbliższym czasie raczej nie ma się co spodziewać rewolucji z Quentinem Tarantino czy Noah Hawleyem u steru. Oczywiście to oznacza kontynuację W nieznane, czyli trzeciej jak dotąd odsłony odświeżonej sagi. Kolejne doniesienia wskazują także, że Paramount bardziej skłania się do wprowadzenia produkcji na platformę Paramount+ (czyli substytut CBS All Access), zamiast podjęcia ryzyka i wprowadzenia jej na sale kinowe.

Fot. Kadr z filmu Star Trek: W Nieznane

Zobacz również: HBO Max stworzy serial o Johnie Constantinie!

Opis Star Trek: W nieznane – Kolejna odsłona kultowej serii, która wrosła w popkulturę, co więcej – współtworzyła ją. Twórcy ponownie zabiorą nas w emocjonującą międzygalaktyczną podróż. Wspólnie z bohaterami filmu znów będziemy „śmiało kroczyć tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek”. Za reżyserię filmu odpowiada Justin Lin, twórca czterech części „Szybkich i wściekłych”.

Źródło: Latino Review / ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?