Szybcy i wściekli 9 – nowa zapowiedź! Dom z synem na farmie!

Czas płynie nieubłaganie nawet w tym uniwersum. Najnowszy teaser pokazuje nam to aż nazbyt dokładnie.

Szybcy i wściekli 9 wygląda na zupełnie nowy rozdział w życiu jego bohaterów. A na pewno w życiu Doma (Vin Diese) i Letty (Michelle Rodriguez), którzy doczekali się potomka, Briana. Materiał nie jest długi, ale oczywiście sugeruje ciszę przed burzą.

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Opis poprzedniej części: Teraz Dom i Letty spędzają razem miesiąc miodowy, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszta ekipy została oficjalnie uniewinniona i wszyscy jej członkowie zaczęli prowadzić z pozoru normalne życie. Jednak tajemnicza kobieta ponownie wciąga Doma do przestępczego świata, od którego nie zdoła już uciec. Będzie musiał zdradzić swoich najbliższych, którzy będą wystawieni na najcięższą, jak dotąd, próbę.

Ostatnio ukazał się spin-off serii – Hobbs i Shaw. W obsadzie widowiska znajdują się Jason Statham, Dwayne Johnson, Vanessa Kirby, Eiza González, Idris Elba i Helen Mirren. Za reżyserię odpowiada David Leitch (John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2), a scenariusz sporządził Chris Morgan, piszący serię od Tokio Drift. Film miał swoją premierę w polskich kinach od 2 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?