Thanos powróci? Szalony Tytan ma pojawić się w filmie Eternals!

Thanos, najgroźniejszy złoczyńca w dotychczasowych filmach należących do MCU, którego Avengersi ostatecznie pokonali w Końcu Gry, ma pojawić się w zaplanowanej na 2021 roki superprodukcji Marvela Eternals.

Niszczycielem dobrej zabawy oraz osobą zdradzającą tajemnice filmu Eternals okazał się Jim Starlin, współtwórca komiksowej postaci Thanosa. Występ cameo, który miał być zapewne niespodzianką od Marvela dla fanów, komiksiarz zdradził w trakcie podcastu PhaseZero. Jednak, póki informacja nie zostanie oficjalnie ujawniona przez Marvel Studios, to będziemy traktować ją wciąż jako plotkę, chociaż mającą duże prawdopodobieństwo potwierdzenia się. W końcu na jednej z oficjalnych wystaw Thanos został już przedstawiony jako przedstawiciel rasy „Eternals”.

Zarobili na nim ciężarówkę pieniędzy i z tego co słyszałem, to ma pojawiać się w różnych rzeczach. Od Marvel Studios usłyszałem, że pierwszą z nich, będzie co najmniej gościnny występ w Eternals.

Poza ogólnym stwierdzeniem, że postać pojawi się w filmie na krótko, to nie wiadomo, czy Szalonego Tytana zobaczymy w dorosłej czy młodej wersji. Zgodnie z zapowiedziami film rozgrywać się ma na przestrzeni tysięcy lat, więc nie należy wykluczać żadnej z opcji. Dlatego też, na obecny moment ciężko stwierdzić, czy do roli powróci Josh Brolin, czy zdecydowano się zaangażować młodszego aktora. Warto też przypomnieć, że już przy produkcji Avengers: Wojna bez granic pojawiały się plany ukazania młodego Thanosa.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznasz film Marvela po kadrze?! [Poziom zaawansowany]

Eternals to film z czwartej fazy MCU, który zadebiutować ma listopadzie 2021 roku. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu, które zostały stworzone przez rasę Celestiali i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviantami. Oficjalnie w obsadzie superprodukcji reżyserowanej przez Chloé Zhao znajdują się Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Gemma Chan (Sersi), Kit Harrington (Dane Whitman/Black Knight), Salma Hayek (Ajak), Barry Keoghan (Druig).

Źródło: inquisitr.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?