The Flash – Ben Affleck i Michael Keaton powrócą w rolach Batmana!

No to mamy chyba najgorętszy news tego tygodnia i nie trzeba nawet sprawdzać. Wydawało się, że okres „Batfflecka” mamy już za sobą, tymczasem karta się odwraca.

Jak zapewnia Andy Muschietti, powracający na chwilę do roli Batmana Ben Affleck ma wprowadzić pewien odpowiedni ładunek emocjonalny z racji tego, że on i tytułowy superbohater mają zbliżone historie, a ten pierwszy niejako wprowadził Flasha do uniwersum. Ma to zatem sens, bo da też odpowiednie zamknięcie historii dla najnowszego jak dotąd wcielenia Bruce’a Wayne. Co się zaś tyczy powrotu do tej samej roli Keatona, nie wiadomo do końca, w jaki sposób zostanie przedstawiony, ale ma ona ładnie współgrać z całością.

Fot. Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Olivia Wilde wyreżyseruje film o Spider-Woman?

Flashpoint to komiks, który był jednym z dużych crossoverów spod znaku DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.

Premiera filmu The Flash przewidziana jest na 1 lipca 2022 roku.

Źródło: Deadline  / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros. Pictures

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PIotr pisze:

Muszę przyznać, że ciekawa sprawa. Ciekawe jaki wątek tu będzie poruszony. Możliwe, że będzie to reset aktualnego kinowego uniwersum DC i tak wytłumaczą widzom jakim cudem Batman inaczej wygląda.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?