The Suicide Squad – Margot Robbie naciska, by w filmie pojawiła się Poison Ivy

Poison Ivy, to komiksowa dziewczyna Harley Quinn. Wygląda na to, że Margot Robbie, bardzo chce zobaczyć na ekranie związek Harley i Poison Ivy.

Po pojawieniu się jako kochanka Jokera w Legionie Samobójców i walce z Czarną Maską w Ptakach Nocy, Harley Quinn sprawi, że jej obecność będzie ikoniczna w The Suicide Squad Jamesa Gunna. Wygląda jednak na to, że Robbie już dyskutuje z WB o przyszłości swojej postaci.

W wywiadzie dla Den of Geek, Margot Robbie wspomniała o Poison Ivy, dziewczynie Harley Quinn.

Zaufaj mi, cały czas ich o nią męczę. Muszą mieć dość tego słuchania, ale ja mówię: Poison Ivy, Poison Ivy. Chodź, zróbmy to. Bardzo chciałbym zobaczyć na ekranie związek Harley-Poison Ivy. Byłoby fajnie. Więc będę ich nękać. Nie martw się.

Zobacz również: Czarna Wdowa – porcja nowych plakatów promujących film

Reżyserka Ptaków Nocy, Cathy Yan, wcześniej oświadczyła, że ​​byłaby zainteresowana wprowadzeniem związku Harley z Poison Ivy w kontynuacji, ale biorąc pod uwagę skromne wyniki kasowe filmu, trudno jest wyobrazić sobie, aby WB zrobił kontynuację.

Obsada filmu składa się z takich aktorów i aktorek jak Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Sylvester Stallone, Michael Rooker, Viola Davis i wiele więcej znanych nazwisk. Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna The Suicide Squad

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?