The Suicide Squad – reboot czy sequel? James Gunn odpowiada

Zupełnie nowy twórca oraz kompletna klęska Legionu samobójców Davida Ayera to jedne z czynników, które sprawiają, że nie do końca wiemy, czego się spodziewać po nowej odsłonie oddziału superzłoczyńców Amandy Waller.

Przede wszystkim chodzi oczywiście o pytanie, czy The Suicide Squad będzie stanowić jakiegoś rodzaju kontynuację poprzedniej części, czy zupełnie oddzielną historię. Na pytanie odpowiada James Gunn, choć trzeba przyznać, że zbyt wiele póki co nie wyjaśnia:

Te pojęcia są tak wąskie, jest wiele innych terminów. Ten film jest tym, czym jest. Kiedy wyjdzie za dwa lata, będziecie wiedzieli.

Najwyraźniej będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. Możemy mieć tylko nadzieję, że ojciec sukcesu Strażników Galaktyki poradzi sobie i z tym materiałem.

James Gunn

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Terminator: Mroczne przeznaczenie – mamy zwiastun i polski plakat filmu!

W produkcji pojawi się też Margot Robbie jako Harley Quinn, pomimo wcześniejszych plotek dotyczących jej odejścia. W obsadzie obrazu ponownie znaleźli się również Jai Courtney, który kolejny raz odegra Kapitana Boomeranga oraz Viola Davis, powtórnie wcielająca się w Amandę Waller. Ciągle brakuje informacji o losie Joela Kinnamana. Aktor w pierwowzorze wystąpił jako Rick Flagg. Poza tym jakiś czas temu pokład produkcji zasilił Idris Elba, który początkowo miał zastąpić Willa Smitha i odegrać Deadshoota, lecz ostatecznie pojawi się na ekranie jako zupełnie nowy antybohater.

Za scenariusz i reżyserię obrazu odpowiada utalentowany James Gunn. Warner Bros. planuje wypuścić do kin obraz pt. The Suicide Squad dopiero 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?