Advertisement
Advertisement

Thor: Love and Thunder – Natalie Portman zdradza, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu

Najnowszy Thor to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji MCU nowej fazy. Ostatnie zawirowania w przemyśle nieco nam przysłoniły widok na prace na planie.

Nieco światła dała nam powracająca do uniwersum Natalie Portman. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że będzie brała udział w zdjęciach w Australii na początku przyszłego roku. Ostatnio zaś do pracy powróciła ekipa Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings – filmu, który jako jeden z pierwszych wstrzymał zdjęcia z powodu pandemii.

Fot. Marvel

Zobacz również: The Boys vs. wieloryb, czyli nowe wideo z 2. sezonu

W nowej odsłonie powróci Natalie Portman w roli Jane Foster, pojawią się Strażnicy Galaktyki, zaś nową twarzą w obsadzie został Christian Bale w roli antagonisty. Reżyserią i scenariuszem ponownie zajmie się Taika Waititi. Możemy być, więc pewni, że Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?