Advertisement
Advertisement

Toksyczny mściciel powróci w postaci wysokobudżetowego remake’u od Legendary!

Jeśli jesteście fanami kiczowatych i tandetnych obrazów z lat 80., to mamy dla Was rewelacyjne wieści.

Toxie otrzyma kolejne życie, a przynajmniej tak wynika z pojawiających się w sieci doniesień. Otóż wytwórnia Legendary zdobyła niedawno prawa do kultowego, zmutowanego bohatera firmy Troma Entertainment. Mowa tutaj oczywiście o remake’u obrazu zatytułowanego Toksyczny mściciel. Warto tutaj wspomnieć, że odświeżoną wersją zajmą się jego pierwotni twórcy, czyli Lloyd Kaufman i Michael Herz.

Toksyczny mściciel

Fot.: Troma Entertainment

Zobacz również: Sonic – pierwsze spojrzenie na niebieskiego jeża! Oficjalny, ruchomy plakat filmu!

Pierwotnie bohater został przedstawiony widzom w 1984 roku przez wytwórnię Troma Entertainment. Postać stała się wręcz kultowa, zyskując spore grono fanów. Sam film doczekał się wielu kontynuacji, komiksowych serii, a nawet animowanego serialu dla dzieci pt. The Toxic Crusaders. I wygląda na to, że to nie koniec przygód interesującego bohatera, ponieważ według doniesień portalu THR Legendary postanowiło wykonać wysokobudżetowy remake.

Nie ujawniono ponadto żadnych detali na temat fabuły, czy czasu realizacji projektu. Wiadomo jednak, że reżyserowie oryginału – Lloyd Kaufman i Michael Herz są na pokładzie powstającego obrazu jako producenci, więc można mieć nadzieję, iż remake zachowa styl pierwowzoru.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Troma Entertainment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?