Sonic – pierwsze spojrzenie na niebieskiego jeża! Oficjalny, ruchomy plakat filmu!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwszy, oficjalny plakat promujący ich nowy film będący adaptacją live action popularnej serii gier wideo znanej wszystkim sympatykom elektronicznej rozrywki pt. Sonic. Grafika jest ruchoma i stanowi pierwsze spojrzenie na wspomnianego, niebieskiego jeża. Bohater nosi parę czerwonych trampek, co jest dość znaczącą zmianą w stosunku do growego pierwowzoru. Głosu Sonicowi użycza Ben Schwartz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Get your first look at Sonic The Hedgehog in his new live action movie.

Post udostępniony przez IGN (@igndotcom)


W obsadzie, oprócz wspomnianego pana, znajdują się również: Jim Carrey – Doctor Robotnik / Eggman, czyli arcywróg tytułowego bohatera; James Marsden jako Tom Wachowski, a więc zwyczajny policjant, który łączy siły z popularnym jeżem, w celu położenia kresu knowaniom wspomnianego antagonisty;  Adam Pally w roli kolegi po fachu rzeczonego stróża prawa, a także Neal McDonough, Tika Sumpter i Natasha Rothwell.

Sonic będzie czerpał inspiracje z popularnej serii gier, koncentrując się na próbach pokonania złowieszczego Doctora Robotnika przez tytułowego jeża. Celem wspomniany antagonisty jest zebranie wszystkich szmaragdów chaosu. Warto tutaj wspomnieć, że omawiany projekt to pierwsza próba przeniesienia na srebrne ekrany rzeczonej gierki. Jednakże sam Sonic zadebiutował już w kinach dwukrotnie. Pojawił się w animacji Ralph Demolka oraz przeboju Stevena Spielberga pt. Player One.

Zobacz również: Alita: Battle Angel – poznajcie historię głównej bohaterki w nowym zwiastunie!

Neal H. Moritz jest producentem omawianego obrazu.  Jego reżyserem został natomiast Jeff Fowler. Warto tutaj dodać, iż w projekt zaangażowany jest również Tim Miller, który pełni przy nim funkcję producenta wykonawczego. Zdjęcia do omawianego  dzieła rozpoczęły się w Vancouver w zeszłym tygodniu. Podobno trwać będą aż do zakończenia września. Ponadto, mimo iż obecnie fabuła widowiska pozostaje zagadką, to roboczy tytuł widowiska brzmi Casino Night, co jest niewątpliwym nawiązaniem do poziomu występującego w grze Sonic 2. Co Wy na to? Premiera filmu Sonic została przewidziana na 15 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?