Tomb Raider 2 – premiera przesunięta na czas nieokreślony

To zdecydowanie nie jest czas na kolejne filmowe eksperymenty w box office.

Przede wszystkim Tomb Raider 2 tymczasowo wylatuje z obiegu. Nie wiadomo zatem, kiedy produkcja z Alicią Vikander w roli głównej może się pojawić w kinach, a biorąc pod uwagę mało entuzjastyczne wyniki początku nowej serii, raczej nieprędko. Ale to niejedyny taki przypadek. Dołącza do niego m.in. Respect, czyli produkcja przedstawiająca losy legendarnej Arethy Franklin. Tutaj jednak mamy więcej konkretów – premiera została przełożona ze stycznia na sierpień 2021 roku.

Tomb Raider

Fot. Kadr z filmu Tomb Raider

Zobacz również: Czy w MCU jednak pojawi się Hugh Jackman jako Wolverine?

Nie wiadomo na razie o czym opowie kolejna część przygodowej serii. Film z 2018 roku bardzo mocno wzorował się na odsłonie gry z 2013 roku, która była rebootem cyklu, jednak nie przyjęło się to zbyt dobrze. Tak czy inaczej, w obecnej sytuacji filmowcy mają dużo czasu na takie przemyślenia.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?