Twórca Igrzysk śmierci wyreżyseruje film o Hulku Hoganie

Sprawa sądowa jednego z najpopularniejszych wrestlerów (i przy okazji, niech już będzie – aktorów) świata była wręcz nieprawdopodobna. Nikogo nie powinno więc dziwić, że w 2 lata po zakończeniu procesu szykują się aż dwie produkcje z nim związane. Jeden film stworzy Francis Lawrence, twórca Igrzysk śmierci.

Film będzie stworzony na bazie książki pt. Conspiracy: Peter Thiel, Hulk Hogan, Gawker, and the Anatomy of Intrigue. Hulk Hogan pozwał pewną medialną grupę, która umieściła sekstaśmę z udziałem jego oraz Heather Clem, która była wtedy jeszcze w związku małżeńskim z radiową osobowością,  Bubbą the Love Spongem. Ostatecznie Hogan zwyciężył, dzięki czemu jego portfel zyskał dodatkowe 115 milionów dolarów. Niedługo potem 64-letni dziś wrestler ponownie ich pozwał – tym razem za przeciek dokumentów sądowych. Ugoda kosztowała przeciwnika kolejni 31 milionów dolarów i zamknięcie niesławnej strony internetowej, od której wszystko się zaczęło.

Twórca Igrzysk tworzy film o Hoganie

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Wrestlerki powracają! Główny zwiastun 2. sezonu Glow

Ta z pewnością interesująca adaptacja zostanie napisana przez Charles Randolph, zdobywcę Oscara za scenariusz The Big Short, producentami zaś będą David A. Neuman i również Lawrence.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?