Tylko sprawiedliwość premierowo i trzy filmy przedpremierowo w Multikinie!

W piątek, 26. czerwca w Multikinie premierę będzie miał film „Tylko sprawiedliwość”. Ponadto 27 i 28 czerwca widzowie w wybranych Multikinach na wielkim ekranie będą mogli zobaczyć przedpremierowo biograficzny dramat „Zdrajca” oraz romans „Coś się kończy, coś zaczyna”, a 1 lipca przedpremierowo będzie wyświetlany film familijny „Czworo dzieci i Coś”. Te trzy produkcje wejdą do kin 3 lipca br.

„Tylko sprawiedliwość” to przejmujący i skłaniający do refleksji dramat oparty na faktach. Film śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona (Jordan), który mógł przebierać w lukratywnych ofertach pracy. Zamiast tego udał się do Alabamy, żeby reprezentować niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na rzetelnego obrońcę. Bryan wplątuje się w sieć prawnych i politycznych gierek. Styka się z jawnym, nieskrywanym rasizmem. Niezrażony, broni skazanych, na przekór wszystkim i wszystkiemu.

W filmie „Zdrajca” w centrum opowieści znajduje się Tommaso Buscetta, boss, który złamał omertę, czyli mafijną zmowę milczenia. Dzięki jego zeznaniom doszło do najgłośniejszego procesu przeciwko Cosa Nostrze: tzw. maxiproces doprowadził do skazania 362 przywódców przestępczej organizacji. Było to największe w historii zwycięstwo państwa nad mafią. Tytułowy „Zdrajca” nie jest jednak herosem. Film wspaniale ogrywa jego dwuznaczność: to morderca, niewierny mąż, człowiek brutalny, cyniczny i bezwzględny. Zeznaje przeciw swoim w obronie honoru mafii – tej, która go wychowała, a którą jego zdaniem zdradzili nowi przywódcy.

Daphne, główna bohaterka filmu „Coś się kończy, coś zaczyna”, rzuca pracę, rozstaje się z chłopakiem, przeprowadza się do siostry i zupełnie nie wie, co będzie dalej robić w życiu. Kiedy na jednej imprezie poznaje Jacka i Franka, i zaczyna spotykać się z nimi jednocześnie, sprawy komplikują się jeszcze bardziej…

Natomiast w filmie familijnym „Czworo dzieci i Coś” Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Bilety na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć w kasie kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?