Venom zbliża się do 500 milionów dolarów przychodu na świecie po 3 tygodniach!

Eddie Brock wraz ze swoim symbiontem idą jak burza w światowym box office. Zarówno we własnym kraju, jak i zagranicą Venom zbiera znakomite wyniki.

Z pewnością mało kto się spodziewał, że film ten nie tylko nie ugnie się przed bardzo niskimi ocenami krytyków, ale także zrobi tak wielką furorę. W Stanach Zjednoczonych przekroczył już 300 milionów dolarów, poza granicami kraju zbliża się do 200, co łącznie daje już niemal 500 milionów dolarów. A minęły zaledwie 3 tygodnie od premiery.

kadr z filmu Venom

kadr z filmu Venom

Zobacz również: Aquaman – widowiskowa zapowiedź filmu DC!

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Film miał swoją premierę 5 października.

Źródło: comicbookmovie.com | Ilustracja główna: Materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?