Venom złagodzony? Wyciekła kategoria wiekowa i czas trwania filmu

Na trzy tygodnie przed premierą wyciekła informacja o kategorii wiekowej, z którą do amerykańskich kin wejdzie Venom. Zła wiadomość dla wszystkich oczekujących na wysokie ograniczenia wiekowe.

Prawdopodobnie potwierdziły się ostatnie pogłoski i filmowi wytwórni Sony przyznano rating PG-13. Motion Picture Association of America (MPAA) nie wydała dotąd oficjalnego komunikatu, ale jeszcze kilka godzin temu informację taką odnaleźć można było na stronie sieci kin AMC Theatres, w której zapowiedziano przedsprzedaż biletów na Venoma. W momencie publikacji artykułu adnotację o kategorii wiekowej usunięto, lecz pozostawiono informację o czasie trwania produkcji o antybohaterze znanym z komiksów Marvela. Venom będzie trwał godzinę i pięćdziesiąt dwie minuty.

[Aktualizacja 14.09, 9:54] Na oficjalnej stronie filmu pojawiło się potwierdzenie, że Venom wejdzie amerykańskich kin z ratingiem PG-13, który uzyskał za „słownictwo oraz intensywne sekwencje akcji oraz przemocy w konwencji sci-fi”.

venom rating pg13

fot. Sony

Venom powienien mieć kategorię wiekową:

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również: Hollywoodzki remake Jacka Stronga nie powstanie w Polsce?

Venom to pierwszy z planowanej serii spin-offów Spider-Mana. Fabuła przedstawi historię reportera Eddiego Brocka, który prowadzi dziennikarskie śledztwo wobec medycznej korporacji dra Carltona Drake’a prowadzącej eksperymentalne badania. W trakcie dochodzenia w jego ciele zadomawia się obca istota, która zaczyna przejmować nad nim kontrolę.

Tom Hardy jako Venom oficjalna grafika

fot. Sony/Marvel

W główną rolę w filmie reżyserowanym przez Rubena Fleischera wciela się mający na koncie nominację do Oscara Tom Hardy. W obsadzie znaleźli się również: Woody Harrelson, Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły Venoma nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes.

Zobacz również: Tom Hardy i reżyser Venoma niepewni kategorii wiekowej filmu

Według Sony produkcja ma funkcjonować w świecie Spider-Man: Homecoming i być „dodatkiem” do Kinowego Uniwersum Marvela. Kevin Feige, szef Marvel Studios, orzekł jednak, że jest to oddzielna produkcja i nie ma planów włączenia jej do MCU.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: Sony/Marvel

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?