Warner Bros. pod falą krytyki! Christopher Nolan nazywa HBO Max najgorszą platformą streamingową

Ostatnie parę dni były pełne kontrowersyjnych wiadomości ze strony Warner Bros. Mowa oczywiście o decyzji wypuszczenia takich filmów jak Godzilla vs. Kong, The Suicide Squad czy Diuna jednocześnie do kin i na HBO Max. Teraz dowiadujemy się, że takie gwiazdy jak Keanu Reeves, Margot Robbie czy Angelina Jolie nie otrzymali żadnego ostrzeżenia o podjętej decyzji.

Decyzja Warner Bros. jest bardzo kontrowersyjnym tematem. Z jednej strony jest to świetna wiadomość dla fanów, gdyż nie muszą ryzykować swojego zdrowia i życia. Z drugiej, aktorzy i reżyserzy wszystkich tych produkcji, nie otrzymali żadnego ostrzeżenia od Warner Bros., co jest niedopuszczalne. Co gorsza, Gal Gadot, główna gwiazda Wonder Woman 1984, wiedziała już wcześniej, że jej film zostanie przeniesiony na platformę streamingową i dodatkowo otrzymała za to 10 milionów dolarów. Dlaczego więc reszta gwiazd nie została tak samo potraktowana? Jak na razie pozostaje to bardzo dziwną zagadką.

Warner Bros. pod falą krytyki! Christopher Nolan nazywa HBO Max najgorszą platformą streamingową

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – pierwszy fragment filmu! Diana rozpędza się na autostradzie!

Christopher Nolan, po ogłoszeniu Warner Bros., mocno skrytykował podjętą decyzję, a HBO Max nazwał najgorszą platformą streamingową. Część wypowiedzi dla The Hollywood Reporter możecie znaleźć poniżej.

Niektórzy z największych filmowców naszej branży i najważniejsze gwiazdy filmowe poszły spać, poprzedniej nocy myśląc, że pracują dla najlepszego studia filmowego i obudzili się, aby dowiedzieć się, że pracują dla najgorszej usługi streamingowej.

 

Warner Bros. miał w posiadaniu niesamowitą maszynę, która pozwalała dzielić się pracą filmowców dosłownie wszędzie, zarówno w kinach jak i w domu, a teraz gdy rozmawiamy, rozmontowują ją. Oni nawet nie rozumieją co tracą. Ich decyzja nie ma żadnego sensu ekonomicznego, nawet najzwyklejszy inwestor z Wall Street może zauważyć różnicę między zakłóceniem a dysfunkcją.

Warner Bros. musi ponownie przemyśleć swój plan i tym razem wziąć pod uwagę ludzi, którzy stworzyli te wszystkie produkcje. Oni przede wszystkim zasługują wiedzieć, gdzie wylądują rezultaty ich ciężkiej pracy i należy im się wynagrodzenie. Jeśli tak się nie stanie Warner Bros. może stracić zaufanie wielu fanów, filmowców, aktorów i reszty ludzi związanych z branżą filmową.


Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?