Advertisement
Advertisement

Wielka Szóstka – bohaterowie animacji w MCU?!

Niektóre postacie z Wielkiej Szóstki mają pojawić się w MCU. Niemniej jednak nie wiadomo dokładnie, których bohaterów będziemy mogli ujrzeć w wersji aktorskiej.

Jak podaje The DisInsider mowa o takich projektach, jak Secret InvasionAgents of Atlas oraz Doctor Strange. Jednak nie posiadamy jeszcze potwierdzenia co do pojawienia się postaci w tych produkcjach.

Zobacz również: Disney+ dodaje ponad 200 produkcji po polsku!

wielka szóstka marvel mcu

Film animowany, Wielka Szóstka był luźno oparty na komiksowej miniserii Marvela o tym samym tytule. Produkcja otrzymała Oscara w kategorii najlepszy film animowany. Opowiada ona o młodym geniuszu robotyki Hiro Hamadzie, który wraz ze swoim robotem Baymaxem zostaje uwikłany w plan zniszczenia dynamicznie rozwijającego się miasta San Fransokyo. Bohaterowie dołączają do grupy niedoświadczonych śmiałków walczących z przestępczością i wspólnie podejmują się misji ratowania miasta.

Po ogromnym sukcesie animacji Pixara powstał także serial animowany, Wielka Szóstka: Serial, emitowany na kanale Disney Channel. Jego akcja rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w filmie.


Źródło: thedisneyinsider.com / ilustracja wprowadzenia: Disney

Stały współpracownik

Kinoman uwielbiający: Marvela, Star Wars (zwłaszcza Ahsokę Tano), oglądać filmy i seriale niezależnie od gatunku, Harry'ego Pottera, czytać książki/komiksy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?