Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Za garść dolarów otrzyma swój remake! Czy tę klasykę powinno się dotykać?

Autor: Mikołaj Lipkowski
10 lipca 2024
Za garść dolarów otrzyma swój remake! Czy tę klasykę powinno się dotykać?

Klasyk Sergio Leone - Za garść dolarów - gdzie główną rolę grał Clint Eastwood doczeka się swoje remake'u. To naprawdę zaskakujące, że w dzisiejszych czasach jeszcze otrzymujemy westerny.

Największy klasyk w historii westernów otrzyma swój remake! Za garść dolarów zobaczymy niedługo w nowej, odświeżonej wersji na dzisiejszy rynek. Jest to naprawdę ryzykowny ruch, patrząc na to, że jest to istny klasyk, którego nie powinno się dotykać. Niemniej jak dobrze wiemy - w Hollywood główną rolę grają pieniądze i jest to show biznes. 

Za garść dolarów powróci 

Klasyczny film Sergio Leone i Clinta Eastwooda doczeka się remake'u od Euro Gang Entertainment. Wspomniany film to przełomowe dzieło w filmografii Eastwooda, które uczyniło go jednym z największych aktorów na świecie. Ba, to właśnie ten film wybił w kosmos popularność tzw. spaghetti westernów. Jego ogromny sukces zaowocował dwoma kolejnymi filmami w kultowej trylogii, obejmującej również Za kilka dolarów więcej oraz Dobry, zły i brzydki. Produkcja jest obecnie na wczesnym etapie prac i wiele o niej nie wiemy. 

Więcej informacji na Movies Room:

O czym jest Za garść dolarów?

Szybki rewolwerowiec, o zimnym spojrzeniu przybywa do ponurego przygranicznego miasteczka, w którym dwie rywalizujące bandy przemytników terroryzują biednych mieszkańców. Wkrótce dostaje oferty pracy od obu grup rzezimieszków i postanawia zrealizować sprytny plan pozbycia się ich wszystkich. Tak rozpoczyna się efektowna seria śmiertelnych potyczek, walk i pojedynków...


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.