Zabawa w chowanego braci Sekielskich już 21 maja w TVN!

Już w najbliższy czwartek TVN pokaże dokument Tomasza i Marka Sekielskich Zabawa w chowanego ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu player.pl.

Zabawa w chowanego to kolejny po Tylko nie mów nikomu obraz dokumentalny braci Sekielskich demaskujący zmowę milczenia wśród księży w kościele katolickim na temat ukrywania przestępstw pedofilii. Film miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu w Internecie, od razu stając się pozycją, obok której nie można przejść obojętnie. W chwili publikacji artykułu liczba wyświetleń obrazu Sekielskich na Youtube wynosi już 5,6 miliona.

Zobacz również: Zabawa w chowanego – nie do końca recenzja dokumentu braci Sekielskich

ksiądz hajdasz animacja zabawa w chowanego

fot. kadr z filmu Zabawa w chowanego/youtube.com

W kontynuacji zapoczątkowanego w Tylko nie mów nikomu śledztwa w sprawie duchownych – pedofilów, dziennikarz Tomasz Sekielski dociera do kolejnych ofiar molestowania seksualnego przez księży oraz hierarchów, którzy te przestępstwa latami kryli.

Zobacz również: Szadź – premiera już w kwietniu w serwisie Player. Nowe zdjęcia z serialu!

Kontrowersyjny obraz braci Sekielskich Zabawa w chowanego już w czwartek 21 maja o godzinie 21.35 na antenie TVN. Film zostanie wyemitowany bez bloków reklamowych. Z kolei w sobotę 23 maja dokument trafi do Playera, gdzie będzie dostępny dla widzów w ofercie Free VOD, czyli za darmo i również bez reklam.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?