Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Zbuduj własną fortecę Saurona! Nowy zestaw Barad-Dur z LEGO

Autor: Mikołaj Lipkowski
15 maja 2024
Zbuduj własną fortecę Saurona! Nowy zestaw Barad-Dur z LEGO

LEGO ponownie serwuje nam epicki zestaw z Władcy Pierścieni! Tym razem każdy z Was będzie mógł zbudować ogromną wierzę Barad-Dur czyli słynną fortecę Saurona!

Nadciąga kolejny zestaw z LEGO Icons, który poświęcony jest Władcy Pierścieni. Fani uniwersum Tolkiena będą mogli zbudować własną fortecę Barad-Dur czyli kultową twierdzę Saurona. Nie zabrakło oczywiście kultowego oka! 

Nowe LEGO robi wrażenie 

Od 4 czerwca dostępny będzie zestaw LEGO Władca pierścieni: Barad-dûr™, który jak mówi sama nazwa - jest twierdzą Saurona. Konto na Instagramie Falconbricks udostępniło jak figurka będzie wyglądać. Zestaw składa się aż z 5471 elementów i jest przeznaczona do osób 18+. Dodatkowo do użytkowników trafi aż 10 figurek postaci, w tym sam Sauron, Gollum czy Frodo. Wszystko będzie pięknie odwzorowane, byśmy poczuli dreszcz na plecach i oddech samego Mrocznego Pana. 

Wieści ze świata fantasy na Movies Room:

Co wiadomo o 2. Sezonie Pierścieni Władzy?

Zgodnie z ostatnią wypowiedzią reżyserki Charlotte Brändström w serwisie MovieZine, nowy sezon ma być „mroczniejszy, odważniejszy, bardziej skupiony na postaciach”. Ponadto atmosfera ma iść w stronę „autentyczności, realizmu i brudu”, a fabularnie na widzów mają czekać „zaskakujące zwroty akcji”. Do obsady w nowym sezonie dołączą m.in. Ciarán Hinds, Rory Kinnear, Ben Daniels czy Tanya Moodie.

Drugi sezon serialu zadebiutuje 29 sierpnia.


Źródło: lego.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.