Złoczyńca z Ant-Man i Osa chciałby wystąpić raz jeszcze w Thunderbolts

Hannah John-Kamen jeszcze nie zadebiutowała na kinowych salach jako Ghost, a już wyraża chęć gry w innym projekcie. Chętnie widziałaby swoją postać w filmowej wersji Thunderbolts.

W komiksach Thunderbolts początkowo była założoną przez Barona Zemo grupą superzłoczyńców, którzy chcieli wspólnie pokonać Avengers. Później jednak przeszli gwałtowne zmiany, przez ci stali się kimś na obraz superbohaterów, z którymi niegdyś walczyli. Do zespołu zaimplementowano również na pewnym etapie Ghost.

W przypadku każdej postaci z Marvela mamy nieskończone możliwości rozwoju. Praca z którymkolwiek z herosów czy antagonistów z uniwersum Marvela byłaby dla mnie zaszczytem. O tak, to byłoby cudowne! – powiedziała aktorka.

Ghost w Thunderbolts?

Fot. Materiały prasowe

Gwiazdami filmu Ant-Man i Osa są: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Peña i Michael Douglas, którzy odtworzą swoje role z jedynki. Ponadto obsadę zasilają następujące osoby: Bobby Cannavale, Judy Greer, Abby Ryder Fortson, Tip T.I. Harris i David Dastmalchian. Rzeczone gwiazdy także miały okazję zedediutować w jedynce, lecz znalazły się tam na drugim planie. Warto dodać, że w produkcji wystąpi również Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Walton Goggins i Randall Park.

Obraz wyreżyserował Peyton Reed. Kontynuacja przygód najmniejszego komiksowego bohatera Marvela zawita do polskich kin już 3 sierpnia 2018 roku.s

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?