Demo Resident Evil 2 sprawdziło niemalże 1,4 miliona graczy!

Demo Resident Evil 2 pojawiło się 11 stycznia i osiągnęło niemały sukces. Capcom udostępniło statystyki z których wynika, że grę wypróbowało prawie 1,4 miliona graczy z całego świata.

Wersja demonstracyjna Resident Evil 2 pozwala na zapoznanie się z początkiem rozgrywki kultowego survival horroru, jednak gracze mają na to tylko 30 minut. Choć próbę wydostania się z komisariatu policji Raccoon City podjęło wielu, to tylko nielicznym, bo tylko 28% graczy udało się ukończyć demo. Statystyki opierają się jedynie na osobach, które wyraziły zgodę na monitorowanie danych w RE.net. Tak więc można wnioskować, że liczba graczy testujących produkcję Capcom mogła być znacznie wyższa.

Zobacz również: Wiemy kiedy Geralt trafi do Monster Hunter: World!

Ciekawostką jest, że podobne statystyki prowadzone będą także po premierze produkcji. Na stronie RE.net będziemy mogli sprawdzić nasze statystyki, rekordy, oraz będziemy mogli porównać nasze osiągnięcia w skali świata.

Resident Evil 2 to remake kultowego survival horroru z 1998 roku. Produkcja przeszła szereg zabiegów, aby przystosować ją do współczesnych standardów. Odświeżono oprawę graficzną, przemodelowano sterowanie oraz umieszczono kamerę za plecami bohatera. Gra zadebiutuje 25 stycznia na PS4, Xbox One i PC.

Źródło: residentevil.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?