Destiny – grafika polskiego artysty na aukcję WOŚP

Bungie z przyjemnością ogłasza, że z okazji tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piotr Jabłoński, uznany artysta koncepcyjny i autor wielu grafik poświęconych Destiny 2, przygotował jedyną w swoim rodzaju grafikę Cayde’a-6.

Fani gry, jak również prac Piotra będą mogli zdobyć tę grafikę wydrukowaną w wysokiej jakości, biorąc udział w specjalnej charytatywnej aukcji WOŚP, która wystartuje w najbliższych dniach.  Cały dochód uzyskany z tej aukcji wspierać będzie tegoroczną edycję WOŚP, w czasie której zbierane są środki na zakup sprzętu dla laryngologii dziecięcej, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Szczegóły aukcji zostaną ujawnione wkrótce na oficjalnym profilu Facebook gry Destiny

 

/nicponim/ – Ilustrator, artysta koncepcyjny, malarz cyfrowy. Urodzony w 1987 roku w Białymstoku. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki w Białymstoku. Od lat współpracuje z wieloma deweloperami gier z całego świata, a także ze studiami filmowymi oraz wydawnictwami komiksów. Fani Destiny od razu mogą rozpoznać jego unikalny styl w grafikach promujących kolejne sezony w grze, jak również w ilustracjach znajdujących się w antologii albumów Destiny Grimoire (https://bungiestore.com/products/destiny-grimoire-bundle). Więcej prac Piotra można obejrzeć na jego oficjalnych kanałach społecznościowych:

https://www.instagram.com/nicponimsky/
https://www.artstation.com/nicponim

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?