Już jutro Grand Prix wjedzie do Crash Team Racing Nitro-Fueled!

Crash Team Racing Nitro-Fueled jest już po premierze, ale nie ma mowy o zwalnianiu tempa. Rewelacyjnie oceniana, odświeżona produkcja od studia Beenox zebrała fanów na całym świecie, którzy rozgrzewają swoje silniki do czerwoności. A już od najbliższej środy wyścig będzie kontynuowany wraz z premierą Grand Prix!

Już 3 lipca o godzinie 14:00, wszyscy posiadacze gry Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzymają pierwszy sezon Grand Prix, Nitro Tour, za darmo do pobrania na swoje konsole – daje on fanom jeszcze więcej zabawy, w tym zupełnie nowy tor – Twilight Tour. Dzięki niemu gracze trafią w sam środek epickiego wyścigu po trasach inspirowanych Bliskim Wschodem.

Zobacz również: Będzie grane! – czyli growe premiery lipca

Ponadto gracze Crash Team Racing Nitro-Fueled będą mogli rywalizować w wyzwaniach Grand Prix oraz podsycać swój wskaźnik Nitro (XP) punktami Nitro, by zdobywać nagrody, jak np. nowy bohater (Tawna), skórki dla postaci, gokarty i elementy personalizacji. W ramach zawartości dostępnej w Grand Prix Nitro Tour, wbudowany w grę pit stop również zostanie zaktualizowany o nowych bohaterów, skórki dla postaci, gokarty i elementy personalizacji. Gracze mogą użyć gromadzonych w trakcie gry monet Wumpa do odblokowania dodatkowej zawartości, jak np. występujący po raz pierwszy jako grywalne postaci Nitro Squad.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?