Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Kingdom Come: Deliverance II z zakulisowym materiałem! Tak tworzono trailer

Autor: Szymon Góraj
5 czerwca 2024
Kingdom Come: Deliverance II z zakulisowym materiałem! Tak tworzono trailer

Nadchodzące Kingdom Come: Deliverance II bez wątpienia należy do najciekawiej zapowiadających się gier roku, a ostatni dłuższy materiał obiecuje coś naprawdę porządnego.

Tymczasem deweloperzy z Warhorse pokazują, jak powstawał ów trailer, wchodząc za kulisy - w końcu wiele do roboty miała także ekipa aktorów i nie tylko. 

Making of

Kingdom Come: Deliverance II powraca do ekscytujących XV-wiecznych Czech, rozpoczynając się tam, gdzie zakończył się jego poprzednik. Gracze wcielą się w postać Henryka, niezłomnego syna kowala, uwikłanego w burzliwą opowieść o zemście, zdradzie i poznawaniu samego siebie. W tej wciągającej kontynuacji gracze przemierzają misternie wykonane średniowieczne pejzaże, lawirując pomiędzy zdradzieckimi prądami królestwa rozdartego wojną domową. Na dwóch nowych mapach, dwukrotnie większych niż poprzednia część, gracze odkryją piękny i zróżnicowany Czeski kraj obraz oraz odwiedzają miasto zlokalizowane przy kopalni srebra, znane jako Kutná Hora.

Gra ukaże się na platformach PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w polskiej (napisy) oraz czeskiej (dubbing i napisy) wersji językowej jeszcze w 2024 roku. 

Wieści ze świata gier na Movies Room:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.