W lipcu temperatura w usłudze GeForce NOW zostaje podkręcona. W tym miesiącu do chmury zostanie wprowadzonych przynajmniej 20 nowych tytułów, z czego 6 udostępnionych zostaje już w tym tygodniu. Na graczy czeka szeroka gama premierowych gier, w tym Mycopunk, Hunter×Hunter Nen×Impact, Killing Floor 3, Wuchang: Fallen Feathers.
Dzięki bibliotece liczącej ponad 2200 gier, użytkownicy usługi mogą łatwo stworzyć idealną atmosferę na lipcowe maratony gamingowe. Szczególnie warto zwrócić uwagę na zakładkę „Letnia wyprzedaż Steam" w aplikacji GeForce NOW, zawierającej ponad 1300 tytułów dostępnych w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. To idealny moment, by gry obserwowane od miesięcy mogły zostać nabyte z myślą o ich streamowaniu w chmurze. Połączenie tych okazji z letnią promocją GeForce NOW, która trwa do 6 lipca, daje ostatnią szansę na zakup subskrypcji Performance na pół roku za 161,40 zł (regularna cena to 269 zł).
Na początek lipca przygotowanych zostało 6 gier:
Tytuły zaplanowane na kolejne tygodnie lipca:
Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.