Mortal Kombat 11 – nowy gameplay przedstawiający Nightwolfa

Na początku sierpnia otrzymaliśmy trailer postaci dobrze znanego fanom szamana. Teraz, w oczekiwaniu na pojawienie się tej postaci w grze, możemy jeszcze rzucić okiem na szczegóły związane z jej zdolnościami.

Z pewnością Nightwolf zapowiada się na jednego z bardziej wszechstronnych wojowników w Mortal Kombat 11. Jak możecie prześledzić z poniższego kilkunastominutowego wideo, jego specjalnością są różnorodne, dynamiczne ataki – od dystansowych wiązek energii aż po bezpośrednie natarcia w rodzaju bardzo dobrego otwierającego potraktowania oponenta barkiem – które z powodzeniem można połączyć w zróżnicowane kombosy. Słowem, biorąc pod uwagę magiczny rodowód Nightwolfa, szykuje się nam szybsza wersja Kotal Kahna.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – Nightwolf nadchodzi jako kolejna postać w ramach DLC!

Mortal Kombat 11 dostępne jest na komputerach osobistych, PlayStation 4,Xbox One, a także na Nintendo Switch. Nightwolf będzie dostępny od 13 sierpnia. Posiadacze Kombat Packa dostaną go od razu po specjalnej aktualizacji.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?