Red Dead Redemption 2 – już wkrótce wersja na PC?

Jedna z najwyżej ocenianych gier wideo w historii nadal nie otrzymała edycji na komputery osobiste. Teraz pojawiły się kolejne poszlaki sugerujące, że to może się wkrótce zmienić.

W kodzie źródłowym Social Club znaleziono bowiem poszlakę, która sugeruje, że deweloperzy pracują nad pecetową wersją Red Dead Redemption 2. Oczywiście może to być po prostu zwykły błąd, który wyewoluował do miana małej sensacji, jednak to niejedyny potencjalny symptom. Warto mieć na uwadze to, że nie tak dawno dyrektor generalny Take-Two również wypowiadał się pozytywnie o opcji dotarcia gry na rynek PC.

Red Dead Redemption 2

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Sony zmienia grę w lipcowej ofercie PS Plus!

Red Dead Redemption 2 to prequel świetnych gier studia Rockstar, które debiutowały kolejno w 2004 i 2010 roku. Jest to przygodowa gra akcji z elementami TPS’a i otwartym światem w westernowym klimacie. W grze wcielimy się w Arthura Morgana, członka gangu Dutcha van der Lindego, który po nieudanym napadzie sam staje się ofiarą muszącą się ukrywać i walczyć o przetrwanie. Produkcja oddaje do naszej dyspozycji ogromny, otwarty świat: od terenów górskich, po malownicze prerie, lasy oraz pełne mieszkańców miasta.

Produkcja trafiła na PlayStation 4 oraz Xbox Oneż 26 października 2018 roku.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?