Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Suicide Squad: Kill the Justice League - premiera gry Rocksteady została znacznie przesunięta!

Autor: Michał Celej
2 lutego 2022

Przesuwanie premier w czasach pandemii stało się dla fanów gier niczym niezwykłym. Takie tytuły jak Hogwarts Legacy czy LEGO Star Wars: The Skywalker Saga posiadało już kilka dat premiery. Do tego grona dzisiaj dołączyła nadchodząca produkcja Rocksteady Studios.

Suicide Squad: Kill the Justice League, czyli najnowszy tytuł twórców serii Batman Arkham, zapowiada się naprawdę ciekawie, ale niestety, gra jednak nie trafi na półki sklepowe w tym roku. Według wielu ludzi bliskich tworzeniu owej produkcji, gra trafi w nasze ręce dopiero w 2023 roku. Nie jest to wiadomość, o której przyjemnie się pisze, ale na pocieszenie mogę wtrącić, że w tym roku fani DC otrzymają inny ciekawy tytuł. Mowa o Gotham Knights, które może i nie wygląda tak dobrze jak Suicide Squad: Kill the Justice League, ale myślę, że warto będzie przemyśleć możliwość zakupu. https://www.youtube.com/watch?v=KRKZ1ewc9f0

Zobacz również: Dying Light 2 – recenzja gry. Stay Human

Suicide Squad: Kill the Justice League to obiecujący tytuł od twórców serii Arkham. Zebrani przez Amandę Waller najwięksi złoczyńcy świata DC muszą działać wspólnie, by stawić czoło… Supermanowi i reszcie członków Ligi Sprawiedliwości, którzy z powodu Brainiaca stali się zagrożeniem.

Historię Suicide Squad można będzie przechodzić w pojedynkę lub ze znajomymi.
Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.