Advertisement
Advertisement

Znamy grudniową ofertę PlayStation Plus!

2020 rok przyniósł wiele problemów dla wszystkich. Na szczęście zbliżamy się już do jego końca. Wraz z tym przychodzi ostatnia oferta PlayStation Plus tego roku. Czy jest ona tak samo dobra jak poprzednie oferty? Nie do końca.

Subskrybenci PlayStation Plus już 1 grudnia otrzymają 3 gry: Just Cause 4, Rocket Arena i Worms Rumble.

Zobacz również: Black Friday w PlayStation Store, czyli zniżki na gry i subskrypcje PS Plus!

Just Cause 4 

Wcielamy się jak zawsze w postać Rico Rodrigueza, tworzącego jednoosobową armię. Świat przemierza ze spadochronem i hakiem zdolnym złapać praktycznie każdą powierzchnię. Zbiera różne bronie, sieje popłoch, zamęt i zniszczenie, przy okazji nie wyskakując z jeansów i skórzanej kurtki.

Tym razem Rico znajduje się na wyspie Solis, gdzie próbuje dowiedzieć się wszystkiego o projekcie Illapa, przy którym pracował jego ojciec. Za przeciwników będzie miał żołnierzy Black Hand i… warunki pogodowe. Rico na szczęście znajdzie też trochę sojuszników, którzy pomogą mu w tej nierównej walce.

Więcej o Just Cause 4 znajdziecie w naszej recenzji, którą znajdziecie TUTAJ.

Rocket Arena

Jest to dynamiczna strzelanka trzecioosobowa, której rozgrywka polega głównie na meczach typu deathmatch. Gracze wcielają się w jednego z czempionów. Walki toczą się między dwoma trzyosobowymi drużynami. Do wyboru są cztery tryby: Knockaut, polega on na wyrzuceniu przeciwnej drużyny poza arenę; Rocketball, który wzorowany jest na grze Rocket League; Mega Rocket, czyli przejmowanie losowo wyznaczonej strefy i Rocketbot Attack polegający na drużynowej walce z robotami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

Worms Rumble

Tytuł łączy klasyczną rozgrywkę dla serii Worms z nastawieniem na potyczki wieloosobowe odbywające się w czasie rzeczywistym. Worms Rumble oferuje 32-osobowy tryb battle royale, deathmatch i inne.

W porównaniu do listopadowej oferty grudzień wypada dość średnio. Just Cause 4 nie zachwycił na premierę, Rocket Arena może być ciekawą grą, ale raczej nie na długo, a nowe Wormsy nie można ocenić, gdyż produkcja nie miała jeszcze premiery.


Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?